Problemy z koncentracją, samotnością i niską samooceną

Mam problem. Zaczynając od początku wyszłam kiedyś z uzależnienia od napojów energetycznych piłam je 5 lat. miałam również początek bulimii. To było rok temu teraz odczuwam kołatanie serca,bóle głowy,zmęczenie chodź nic nie robiłam. w głowie czuje pustkę. Nie wyczuwam emocji. Mam również duże problemy z koncentracją,pamięcią,bardzo szybko się denerwuje.Czuje się samotna i jest mi cały czas smutno. Co to może być i co powinnam robić ?

Dzień dobry.

Opisała Pani szereg problemów, z których właściwie każdy wymagałby konsultacji z psychologiem - do czego namawiam.

Pozdrawiam.

Opisywane objawy mogą świadczyć o problemach, które wymagają konsultacji z lekarzem psychiatrą bądź psychologiem.

Pozdrawiam!