Dlaczego mam bóle głowy i nudności?

Przez ostatnie miesiące bardzo źle się czuję. Boli mnie głowa że czasem nie mogą nią tuszyć bo ból jest niedozniesienia, też boli mnie brzuch i mam nudności mam biegunki zwłaszcza po spożyciu bułek, drożdzówek i płatek z mlekiem( to nie ciąża)mam huśtawki nastrojów, jestem rozdrażniona nnerwowa, miewam stany depresyjne a nawet mam złe myśli o innych ludziach. Od czasu do czasu na jednej rece pojawia sie wysypka, która czasem mnie swędzi i jest bardzo sucha. Wypadają mi włosy i kam słave paznokcie.Na nogach zwlaszcza udach mam siniaki nie wiem skąd. Czy to może być jakaś alergia pokarmowa?

Polecam wykonać próby alergologiczne - szczególnie nastawione na gluten.
Opisane problemy wydają się rzeczywiście wynikać z pewnego rodzaju alergii pokarmowej. Jednakże do bardziej pierwotnych objawów mogły już "przykleić się" objawy wtórne, o bardziej psychologicznej naturze (złe myśli, stany subdepresyjne itd.). Dlatego też równolegle polecam skonsultować się z psychologiem/ psychoterapeutą, który pomoże Pani w kontroli swojego stanu i doradzi jak radzić sobie z negatywnymi myślami, czy emocjami.
Z pozdrowieniami. Anna Ingarden