Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam bóle głowy i nudności?

Przez ostatnie miesiące bardzo źle się czuję. Boli mnie głowa że czasem nie mogą nią tuszyć bo ból jest niedozniesienia, też boli mnie brzuch i mam nudności mam biegunki zwłaszcza po spożyciu bułek, drożdzówek i płatek z mlekiem( to nie ciąża)mam huśtawki nastrojów, jestem rozdrażniona nnerwowa, miewam stany depresyjne a nawet mam złe myśli o innych ludziach. Od czasu do czasu na jednej rece pojawia sie wysypka, która czasem mnie swędzi i jest bardzo sucha. Wypadają mi włosy i kam słave paznokcie.Na nogach zwlaszcza udach mam siniaki nie wiem skąd. Czy to może być jakaś alergia pokarmowa?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Badania krwi - granulocyty

Granulocyty to rodzaj leukocytów, czyli białych krwinek. Chronią nasz organizm przed drobnoustrojami. Dowiedz się więcej szczegółów o granulocytach i dowiedz się jak analizować wyniki badań.

Polecam wykonać próby alergologiczne - szczególnie nastawione na gluten.
Opisane problemy wydają się rzeczywiście wynikać z pewnego rodzaju alergii pokarmowej. Jednakże do bardziej pierwotnych objawów mogły już "przykleić się" objawy wtórne, o bardziej psychologicznej naturze (złe myśli, stany subdepresyjne itd.). Dlatego też równolegle polecam skonsultować się z psychologiem/ psychoterapeutą, który pomoże Pani w kontroli swojego stanu i doradzi jak radzić sobie z negatywnymi myślami, czy emocjami.
Z pozdrowieniami. Anna Ingarden

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy