Dlaczego mam bóle głowy po porodzie?

Leczylam się 5 lat temu na hiperprolaktynemie. 2 mce temu urodziłam . Od tego czasu boli mnie wciąż głowa źle się czuje nie mam sił na nic i źle widzę chodź okulista twierdzi że jest ok . Wcześniej miałam też takie problemy do tego silny świąd czego teraz nie ma proszę o pomoc

Wskazane badania labor: Morfol, żelazo, ferrytyna, witamina B12 OB,CRP, TSH, kręgosłup. Pozdrawiam i zapraszam