Co mogę zrobić, aby znów pić kawę?

Od kilku miesięcy mam stresującą sytuację, która przełożyła się negatywnie na mój układ pokarmowy. Nie mogę pić kawy ani żadnego rodzaju herbaty, gdyż na wet po małej ich ilości jestem nadmiernie pobudzona, a potem mam zgagę. Z natury wolno pracuje mi serce (tętno 60). Mam momenty w ciągu dnia, w których po prostu muszę się napić czegoś pobudzającego, bo inaczej nie jestem w stanie pracować intelektualnie, czego wymaga ode mnie praca. Co mogę zrobić, żeby znowu móc pić kawę? Żeby ograniczyć stres muszę znowu efektywnie pracować, a bez napojów pobudzających ciężko.

Nie wiem.... Ważna pełna konsultacja , badanie , jaki stan ogólny, nastrój, sen, inne schorzenia, problemy, stresy ?? Jaki tryb życia; waga, sprawność ogólna, ?? Ważny wywiad, analiza dotychczasowego leczenia, wyników wykonanych badań laboratoryjnych i dobra pełna konsultacja.
Pozdrawiam i zapraszam