Kawa Astra a działanie na żołądek

Jakie właściwości posiada kawa Astra niskodrażniąca o nazwie "Łagodna dla żołądka"? Czy łągodnie działa tylko na żołądek? Mam bóle trzustki i wątroby, dlatego chodzi mi o to, by znaleźć kawy łagodne dla trzustki i wątroby i wydaje mi się, że właśnie kawa Astra może spełnić te wymagania. Czy istnieje możliwość picia jakiejś kawy, nie podrażniając przy tym tych narządów? Czy kawa Astra faktycznie będzie lepsza w przypadku bólu trzustki i wątroby i będzie ona łagodniejsza dla żołądka? Czy może nie ma szans na łagodniejszą kawę i każda będzie dla mnie niewskazana? I jeszcze jedna kwestia. Czy opinia iż kawe najlepiej jest osładzać jest prawdziwa i z jakiego powodu? Czy faktycznie słodka kawa jest lepsza dla żołądka? Wydaje mi się to nielogiczne, ale z drugiej strony to się w sumie nie znam :) Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Witam,

faktycznie kawa Astra jest kawą niskodrażniącą, ale jest to jednak kawa. Proszę spróbować przez jakiś czas nie pić jej i sprawdzić czy jest poprawa. Proszę wziąć też pod uwagę, że nie każdy z nas genetycznie przyswaja dobrze kofeinę. Kolejna rzecz moze należy zgłębić diagnostykę, zmienić dietę .....?.
Jeżeli chodzi o słodzenie kawy to jest to opinia prawdziwa, bowiem kofeina docelowo eliminuje glukozę z krwi, jeżeli wypijemy gorzką efekt pobudzający będzie krótkotrwały.

serdecznie pozdrawiam !