Dlaczego mam odruch wymiotny podczas jedzenia?

Witam. Mam 23 lata. Nie wiem co sie ze mna dzieje, do jakiego lekarza sie udac po pomoc. Nie mam apetytu jak sie próbuje zmusic pojawia sie odruch wymiotny, mam niedowage , jestem ciagle zmeczona i moglabym caly dzien spac , nie chce mi sie nic robic, czesto boli mnie przez to glowa. Mam problemy z koncentracją i pamięcią, problemy ze skórą.Jestem nerwowa.Badania robilam podstawowe i p.doktor powiedziala ze jest ok dodajac komentarz "wszystkie chcecie szczuplo wygladac to wygladacie" :(

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Prosze nie bagatelizować odczuć i skonsultowac się z dietetykiem, który przeprowadzi z Panią wywiad żywieniowy, oceni Pani dietę oraz wyniki badań. Zaburzenia w odżywianiu wymagaja reakcji, Pozdrawiam.

Proszę nie bagatelizować problemu, oprócz dietetyka, który zadba o prawidłową dietę, warto odwiedzić gastroenterologa.