Dlaczego mam powiększone węzły chłonne niebolesne poruszające się pod palcami?

Witam, od około 3 tygodni mam powiększone węzły chłonne niebolesne poruszają się pod palcami , jakieś 1,5 miesiąca temu miałem infekcje gardła i teraz rosną mi ósemki zrobilem morfologie i ob w normie , a dzisiaj iść szyi, wynik tarczyca bez zmian ogniskowych podzuchwowo płaskie węzły chłonne o zachowanej zatoce po str prawej największy dl 27mm po lewej 26x6,5 mm , pozostałe węzły tej okolicy dl do 11 mm , czy jest sie czego bać ? Nie mogę spac bo tylko o tym myślę .. dodam że od 2 lat jestem uzależniony od kropli do nosa xylometazolin . Bardzo się boję że to jakiś chloniak , nie mam innych objawów czuje się dobrze

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć