Dlaczego mam problem z podnieceniem?

Jestem z chłopakiem prawie 2 lata. Fakt, że nie uprawiamy jeszcze seksu, ponieważ się boję, może nawet aż za bardzo się boję konsekwencji, czyli ciąży. Jest jednak między nami kontakt fizyczny, który opiera się na seksie analnym. Zawsze na początku czuję się podniecona, mam mokro, czuję się rozluźniona. Jednak z czasem, gdy chłopak robi mi minetę, tracę podniecenie. Pochwa staje się sucha i nie czuję już tego czegoś. Co może na to wpływać?
ponad rok temu

Witam,

lęk przed ciążą bardzo często wpływa negatywnie na pożycie seksualne. Z tego co piszesz, na początku pieszczot nie ma u ciebie problemu z podnieceniem. Z jednej strony sam strach powoduje, że nie możesz w całości poddać się czynnościom seksualnym, z drugiej strony prawdopodobnie rezygnując z wielu pieszczot i technik, ryzykownych pod kątem zajścia w ciążę, Wasze zachowania stają się monotonne.

W związku z powyższym, zalecałabym udać się do ginekologa i zapoznać się z odpowiednimi metodami antykoncepcji.

Serdecznie pozdrawiam