Dlaczego mam przebarwienia powiek?

Dzień dobry. Chciałam zapytać co może być przyczyną przebarwień powiek górnych? Szukałam w internecie i nie znalazłam czegoś podobnego. To jest zażółcenie odchodzące od kącika powieki górnej i praktycznie na całą powiekę, jakby cień do oczu. Byłam u endokrynologa, bo mam Hashimoto i guza na tarczycy, ale powiedziano mi, że to nie od tego. Robiłam badania: próby wątrobowe, enzymy trzustki, bilirubinę. Wszystko dobrze wyszło. Byłam u gastrologa, też stwierdził, że to raczej nie od tego. Zaczęło się to ok 2 lata temu. Mam obecnie 42 lata. Czy może Państwo możecie coś zasugerować?

Trudno ustosunkować się bez możliwości zbadania, jednak opis zażółcenia w okolicy oczu zawsze przywodzi na myśl rozwijające się żółtaki, będące jednym z bardziej charakterystycznych objawów rodzinnej hipercholesterolemii. Proszę oznaczyć lipidogram.