Dlaczego powieki są żółte?

Pisałam do Państwa z problemem przebarwienia powiek górnych na żółto. Zasugerowano mi zrobienie lipidogramu, bo opis wskazuje na żoltaki, ale czytając na ten temat wszędzie jest napisane,że to grudki, a u mnie nie ma zmian grudkowatych, tylko typowo zabarwiona na żółto skóra. Zabarwienie idzie od kącików. Jest to gładkie. Czy to cały czas wskazuje na żoltaki? Czy mogą występować w takiej formie? Zaznaczę,że białka oczu mam białe.

Dzień dobry, opisany przez Panią przypadek polecałabym skonsultować z lekarzem specjalistą. W trakcie wizyty na żywo będzie on w stanie jasno określić podłoże i przyczynę występowania opisanych zmian i przypadłości. Gorąco życzę powodzenia na drodze leczenia i mam nadzieję, że wszystko odbędzie się całkowicie bezproblemowo.

Serdecznie pozdrawiam

Życzę miłego dnia

Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz

http://lenartowiczclinic.pl