Dlaczego mam skąpe plamienia?

Od dłuższego czasu moje okresy są bardzo skąpe, i dłuższe niż wcześniej. Właściwie nie można tego nazwać krwawieniem, tylko plamieniem. Nie współżyję. Pojawiła się też duża nerwowość, rozdrażnienie, szczególnie przed okresem. Dużo nabieram wtedy wody. Okresy są raczej regularne, ale zaraz po krwawieniu pojawia się śluz płodny. Do tego częste bóle głowy i drętwienie palców u rąk. Nie wiem czy to jest powiązane.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest diagnostyka hormonalna proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa