Dlaczego mam świąd brwi?

Dzień dobry, od 1miesiaca mam problem z bardzo swedzącymi brwiami,podczas przemywania eacikiem po nawet 5zostaje na nim. Przody mam mocno przerzedzone. Odwiedziłam dermat9loga sugerując że to może być łzs które mam zdiagnozowanie na skorze glowy i jestem w trakcie kuracji. Jest już lepiej. Na brwi dostałam masc protopic 0.1 ,stosuje od tyg 1raz dziennie niestety swiaď nadal jest A skora brwi wygląda jak normalną. Zauważyłam tylko po zastosowaniu na jednej drobne 2 pęcherzyki pod mascia. Dodam że 2 miesiące temu wykonałam makijaz pernametny

Dzień dobry Pani,

proszę udać się do lekarza dermatologa w celu wykonania dodatkowych badań. Możliwe, że wystąpiła reakcja uczuleniowa.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz