Dlaczego wypadły mi rzęsy?

Dzień dobry! Jestem 19 letnim chłopakiem i zmagam się z dziwnym problemem. Otóż całkowicie wypadła mi prawa brew i rzęsy przy prawym oku. Rzęsy mniej więcej 8-9 lat temu, a brew 2 lata temu. Byłem w tej sprawie u dermatologa, ale żadne leki i maści od niego mi nie pomogły, więc ostatecznie usłyszałem, że "jeśli nic nie pomogło, to teraz trzeba czekać i mieć nadzieję, ze same odrosną". Każdego ranka muszę domalowywać sobie całą tę brew i z czasem jest to coraz bardziej uciążliwe. Co to może być? Dlaczego rzęsy i brew nie odrastają po tylu latach i czemu wszelkie leki na nie nie działają ?

Dzień dobry :)

Najlepiej będzie odwiedzić lekarza dermatologa ,który na pewno obejrzy tą zmianę i zaproponuje odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz