Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam ten ból po wykonaniu tatuażu?

Witam. Miesiąc temu robiłam tatuaż na przedramieniu. Od jakiś 3-4 dni czuje nagły ból w dole łokciowym i wokół niego tak jakbym się uderzyła w łokieć i mi promieniował. Ten ból przechodzi na ramię. Czy to może być wina tatuażu? W miejscu gdzie mam tatuaż nic mnie nie boli.
KOBIETA, 25 LAT 4 miesiące temu

Badanie moczu na glukozę

Wzrost poziomy glukozy we krwi może świadczyć m.in. o infekcjach w nerkach, źle kontrolowanej cukrzycy, jak i wielu innych dolegliwościach i chorobach. Badanie możesz wykonać w każdym laboratorium, a nawet w domu. Dowiedz się więcej oglądając filmik.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy,

w odpowiedzi na zadane pytanie, chcielibyśmy zachęcić do kontaktu z lekarzem pierwszego kontaktu lub dermatologiem. Z Pani relacji wynika, że niedawno wykonała tatuaż. Od kilku dni ma Pani napadowe ból w okolicy dołu łokciowego, który promieniuje do ramienia. Takie dolegliwości niekoniecznie muszą być związane z tatuażem, który Pani ostatnio wykonała. Bardziej wskazywałyby na uraz lub dolegliwości reumatologiczne. Z tego też względu warto skonsultować się z lekarzem, który pokieruje Panią na odpowiednie badania, np. obrazowe RTG lub USG. W badaniu fizykalnym lekarz będzie mógł już stwierdzić, czy nie pojawiły się jakieś zmiany skórne w obrębie i okolicy tatuażu.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce:

https://uroda.abczdrowie.pl/tatuaze

https://portal.abczdrowie.pl/bol-ramienia-charakterystyka-objawy-leczenie

https://portal.abczdrowie.pl/zespol-bolesnego-barku

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy