Dlaczego mam w zimie zmiany na skórze?

Witam, mam 24 lata i zawsze w okresie zimowym pojawiają się zmiany skórne, które pomimo odpowiedniej diety i rzetelnej pielęgnacji, nie znikają. Ponadto, pojawia się też delikatny łupież. Wszystkie te zmiany nie mają miejsca w okresie wiosenno-letnim, a także nie mam problemów z hormonami. Czy istnieje jakieś skuteczne rozwiązanie moich problemów? Odpowiem, że wszelkie preparaty przeciłupieżowe czy trądzikowe (polecane przez dermatologa) nie przynoszą skutków. Zima jeszcze potrwa parę miesięcy, więc chciałabym jakoś się z tym uporać.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa.
Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl