Dlaczego mój biust jest bardzo mały?

Mam taki problem, od kilku lat w ogóle nie rosną mi piersi(75A). Całe gimnazjum ani liceum nawet troszeczkę nie urosły, teraz mam 21 lat i nadal jest bez zmian(75A). Dodam, że miesiączkę można powiedzieć, że mam regularna spóźnia się dzień Góra dwa. Czy to może być problem z hormonami? W mojej rodzinie każdy ma duże piersi tylko ja taki wyjątek... Mogę prosić o radę co może być tego powodem? Jest to trochę krepujace kiedy od kliku lat one wielkości nie zmieniają. Dziękuję za pomoc.

Trudno powiedzieć bez badania lekarskiego i oceny całej Pani sylwetki. Bardzo prawdopodobne, że taka jest Pani uroda. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, jeśli zauważy coś niepokojącego skieruje Panią do endokrynologa- ginekologa.