Dlaczego mój chłopak nie osiąga orgazmu?

Mój chłopak ma 25 lat. Problem polega na tym, niby wszystko jest ok, ale on niezwykle rzadko ma orgazm. Jak zadałam mu pytanie kiedy ostatnio go miał to powiedział, że nie pamięta, a współżyjemy od około 6 lat. Jak mi o tym powiedział zaczęłam się martwić i kolejną sprawą jest to, że jak ostatnio się kochaliśmy jego penis w trakcie stosunku zrobił się wiotki i nic już nie dał się zrobić chociaż próbowaliśmy oboje. Proszę o odpowiedź, czy powinnam się martwić, czy nie? I co w tych dwóch sytuacjach zrobić? Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Oczywiście zrozumiałe jest, że brak orgazmów u partnera jest dla Ciebie problemem ale myślę, że i jemu ta przypadłość nie jest obojętna. Ważne jest czy Twój chłopak od zawsze miał taki problem, czy jest to od jakiegoś czasu.

Oczywiście partner powinien zgłosić się do seksuologa, aby specjalista zdiagnozował ewentualną przyczynę dolegliwości.

Pozdrawiam,
Magdalena Boniuk