Dlaczego mój członek jest mało wrażliwy?

Mój problem polega na braku wrażliwości w penisie było tak zawsze od kad pamiętam nie ważne czy to stymulacja ręczna oralna wagina ona czy analna o ile danej partnerce to odpowiada bo seks trwa średnio około 2 2.5 h a ja już z uwagi na wiek chciałbym już dochodzić wcześniej Byłem u urologa gdzie zostałem splawiony i w Łodzi u seksuologa w dużym centrum prywatnym dzie mnie wysmiano jakoś odechciało mi się dalej chodzić po pseudo profesorkach i płacić za coś co sam wiem i być pośmiewiskiem że nie jeden by tak chciał Nie mam problemów ze zwodem, moje narządy są poprawnie zbudowane . Nie mam czasu na masturbację gdyż mam żonę i stałą kochankę seks uprawiam 1-2 dziennie Ciekawe czy ktoś podejmie rękawice i będzie chciał pomoc
MĘŻCZYZNA, 45 LAT 12 miesięcy temu

Dzień dobry.

Mogą to być zaburzenia orgazmu. Proponuję wizytę u urologa z badaniem czucia powierzchniowego i głębokiego. W przypadku wykluczenia zmian organicznych w penisie, wskazana jest diagnostyka seksuologiczna.