Dlaczego moja córka ma problemy ze snem?

Witam potrzebuje pomocy już nie daje rady córka w lutym skończy 5 lat odkąd się urodziła nie przespała całej nocy budziła się w nocy z płaczem miała problemy jako niemowlak na przemian z biegunka i zaparaciami potem się ustabilizowało, ale nadal budziła się czasami po 10 razy w nocy czasami wrzeszcząc jak opętana... Zrobiliśmy wszystkie możliwe badania krew, mocz, alergie, prześwietlenia brzucha, klatki piersiowej nic nie wykazały ma prawie 5 lat i dalej budzi się w nocy albo gada przez sen, albo krzyczy, albo płacze. Córka była bezmoczkowa ale długo pila mleko z butelki dopiero prawie 2 tygodnie temu odstawiliśmy i jest dramat jeszcze gorszy płacz codziennie o 3 w nocy już nie wiem co robić jak jej pomóc...
KOBIETA, 13 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry, warto opisane objawy skonsultować z lekarzem. Opisane objawy mogą mieć podłoże emocjonalne więc zachęcam również do konsultacji z psychoterapeutą dziecięcym.

Pozdrawiam