Dlaczego moja noga ma większy obwód?

Witam . Mam 26 lat od 3 lat borykam się ze spuchnieta i sina lewą nogą..w obwodzie jest wieksza o 6 cm od nogi prawej. Nie boli mnie..ale wyglada to okropnie..noga jest ciężka badali mnie juz pod kazdym kątem nikt nie wie co mi jest..czuje się bezradna..wykonali mi mega duzo badań..pod kątem zakrzepicy usg zyl tetnic rentgen płuc..sprawy ginekologiczne, bolerioza..i nic..mówią "jest pani wyjątkowym przypadkiem "..pomocy.

Dzień dobry,

Trudno wypowiedzieć się w temacie na odległość, nie wiedząc jakie dokładnie konsultacje i badania się odbyły. Niemniej rozważyłbym jeszcze zaburzenia przepływu, zwłaszcza żylnego, na poziomie naczyń biodrowych. Najlepszym badaniem byłaby tomografia wielofazowa jamy brzusznej i miednicy.

Z wyrazami szacunku, lek. Maciej Antkiewicz Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Oddział we Wrocławiu ul. Powstańców Śląskich 56a/2 I tel. +48 71 70 70 993 I mail: wroclaw@arsestetica.pl