Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego moja żona nie ma okresu, ma bóle brzucha i głowy?

Witam serdecznie, żona powinna mieć okres 11 pażdziernika..... Powinna ale nie ma, Ma bóle brzucha i głowy jak przed okresem, wczoraj i dziś pojawiły się czerwone plamki. Dzidziusie być nie powinno ponieważ używamy prezerwatyw. Tylko jeden raz... trudno to nazwać nawet stosunkiem przerywanym bo robiliśmy to przez 5-10 sekund i założyłem gumkę :). Zona zrobiła 3 testy. Pierwszy w poniedziałek 12 października po południu, drugi 13, a ostatni wczoraj z porannego moczu. Wszystkie negatywne, brak jest nawet cienia, cienia. Co ważne jakieś 2-3 tygodnie temu żona przestała karmić. Dziecko mówi, że nie ma mleczka w cycusiu... Ale mała ma już prawie 3 lata i od miesiąca była coraz mniej karmiona Więc to być może zmiany hormonalne w związku z tą sytuacją Odstawienie dziecka po blisko 3 latach karmienia.. Do tego od kilku lat żona ma problemy z tarczycą, a dokładnie nadczynność. Sam nie wiem co mam myśleć. Wizyta u lekarza będzie dopiero w przyszłym tygodniu, a naprawdę się stresuję.
KOBIETA, 37 LAT 4 miesiące temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Witam,

problemy, które Pani opisuje mogą być jedynie rozwiązane przez lekarza specjalistę- ginekologa lub seksuologa a być może obydwóch. Proszę poważnie podejść do zdrowia i nie opierać się na informacjach internetowych lub książkowych i jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Pozdrawiam serdecznie, Alicja Jankowska

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy