Dlaczego nie mam czucia w członku?

Mam 23 lata, mam problemy z penisem. Byłem u urologa i nic mi nie doradził. Był młodym gościem, może miał małe doświadczenie z tym, no nie wiem. Powiedziałem mu, że mam osłabionego penisa i że nie czuję żołędzia i mam skórę na penisie tak jakbym jajko zmieszał z mąką i rozciągał, tylko jak uszczypnąłem to poczułem skórę. Mówiłem, że lekarz mi powiedział na ABC, ze częsta masturbacja wystąpiła bodźców silnych, ale to może być inna przyczyna! Urolog nic mi nie powiedział na ten temat albo wiedział i nie chciał o tym ze mną rozmawiać. Mówiłem mu, że też mam osłabioną erekcję, nic nie powiedział, nie dał żadnego leku na wzmocnienie. Zbadał mnie i mi powiedział, że nic nie widzi, żeby coś się działo z moim członkiem i mówił, że mam zbadać jądra. Jak nic nie będzie z jądrem to nie mam po co przychodzić. Zrobiłem badania i miałem miałam tylko mały kawałek nieodwapnienia. Nie wiem co robić, może jakbym miał 10tysięcy zł to może wtedy lekarze byliby kochani i by wiedzieli co robić! Przejdę na temat - mam osłabionego członka, skóra na penisie taka osłabiona, tak jak przedtem pisałem jest miękka, nie czuję żołędzia i całego członka. Nie masturbuję się rok. Udało mi się wyjść z nałogu, nie wiem co to jest stres, wysypiam się każdego dnia. Zauważyłem, że jak ręką długo trzymam członka, to się podniecam, ale nie jest twarda erekcja, jest miękka erekcja. A jak zrobię kilka ruchów to się robi twarda erekcja i trochę miękka. Nie wiem co robić, jak to leczyć? Może w Ameryce by wiedzieli co robić, bo tam są lekarze bardziej doświadczeni. Byłem też u seksuologa to mi mówił, że jestem młody i mam iść do ludzi, itp. Też mi nic nie powiedział, brak słów. Proszę o poradę konkretną!

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Witam!
W pierwszej kolejności informuję, że wpływ czynników psychicznych, takich jak stres czy kondycja emocjonalna ma zasadniczy wpływ na jakość i występowanie erekcji, co zostało udowodnione naukowo.
Podobnie, jak potwierdzono wpływ nadmiernej masturbacji na jakość współżycia ze względu właśnie na osłabienie wrażliwości na bodźce. Uzależnienie od nadmiernej masturbacji jest również przyczyną, dla której stymulacja ręką wywołuje pożądane rezultaty.
Jeżeli więc wykluczono organiczne przyczyny kłopotów ze wzwodem, to problem zapewne leży w sferze psychicznej, wobec czego przydatna będzie konsultacja z psychologiem.

Pozdrawiam

Lekarz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty