Dlaczego nie mam porannych erekcji mając 19 lat?

Mam 18 lat nie mam nadwagi, nie przyjmuje żadnych leków regularnie, na nic poważnego nie choruje. Mam problem z poranną erekcją a raczej jej brakiem. Odkąd pamiętam nie występowala u mnie. Dodam jeszcze że nie mam żadnych problemów ze wzwodem ani z czynnościami seksualnymi. Czy jest to powód do zmartwień? Gdzie się udać do lekarza?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 12 miesięcy temu

Dzień dobry.

Powodów może być tysiące.

Warto udać się do urologa. W przypadku wykluczenia czynnika organicznego sugeruję następnie udać się do seksuologa.