Dlaczego mam zaburzenia erekcji w młodym wieku?

Witam mam problem z zaburzeniami erekcji, podczas pieszczot z partnerką wydziela mi się prejakulat ale do erekcji nie dochodzi, moja partnerka zaczyna się zastanawiać czy napewno pociągam ją seksulanie. W czym może tkwić problem ?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry.

Najczęstszym problemem ze wzwodem u osób młodych jest stres. Może być to też problem związany z przyjmowaniem leków psychotropowych (np. na depresję), innych leków (np. na serce). Może to być kwestia odmiennych preferencji seksualnych, zmęczenia, nadmiernej masturbacji przed stosunkiem, zaburzeń hormonalnych ... i tysiąca innych rzeczy.

Sprawa wymaga dokładnej diagnozy. Polecam wizytę u seksuologa.