Czy masturbacja w młodym wieku wydłuża lub skraca erekcję?

Chciałem się dowiedzieć czy masturbacja w młodym wieku może wpłynąć na długość erekcji w późniejszych latach (tzn. czy może skrócić czy wydłużyć erekcję). Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Nadmierna masturbacja ma negatywny wpływ na współżycie. Dochodzi bowiem do osłabienia bodźców i w czasie zbliżenia z partnerką występują zwykle problemy ze wzwodem. Jedynym sposobem na osiągnięcie pełnej satysfakcji jest samozaspokojenie.
Pozdrawiam