Dlaczego nie mogę osiągnąć orgazmu przy kobiecie?

Witam, Mam 19 lat, przy masturbacji nie mam żadnego problemu z dojściem jednak kiedy robię to przy dziewczynie lub ona to robi nie mogę dojść w ogóle. Chyba nie chodzi o jej technikę bo nawet gdy sam zacznę przy niej także nie mogę osiągnąć orgazmu. Nie stresuje się podczas tego i zawsze mam pełny wzwód i podejrzewam że to jakiś problem ze skupieniem się na tym. Jak go rozwiązać?

Dzień dobry.

Nikt tego problemu tutaj na Internecie nie rozwiąże.

Proponuję wizytę u seksuologa, który Pana zbada i przeanalizuje skąd biorą się problemy z zaburzeniami orgazmu.