Jak opanować spięcie podczas seksu i osiągnąć orgazm?

Dzień dobry, mam 20 lat od roku współżyje z chłopakiem i jest on moim pierwszym partnerem a mój problem polega na tym że nie mogę osiągnąć orgazmu. Mój chłopak sie stara ale gdy mnie pieści to ja czuje się strasznie spięta i tak jakby zawstydzona i myślę że to może być przyczyną tego że nie mogę osiągnąć orgazmu. Chciałabym się poradzić jakiegoś specjalisty jak mogę temu zaradzić i nie czuć się spięta w łóżku. Dodam jeszcze że nie jestem osobą wstydliwą. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam, mało jest danych o Pani zeby dac najlepiej pasująca do Pani sytuacji poradę, dlatego najlepiej jak porozmawia Pani z seksuologiem, lub psychologiem o swoim problemie. Pozdrawiam

Witam, najprawdopodobniej fakt dużego wewnętrznego spięcia jest powodem trudności z osiągnięciem orgazmu, Skoro od roku się Państwu nie udaje samodzielnie rozwiązać tego problemu, proszę skonsultować się z psychologiem seksuologiem. Pozdrawiam

Witam,
Wiele przyczyn może powodować trudności w osiągnięciu orgazmu. Być może trzeba popracować nad relacja z partnerem, problem może także leżeć w blokadzie związanej ze strukturą Pani osobowości . Proponuje osobisty kontakt z psychologiem lub seksuologiem.
Pozdrawiam