Problem z osiąganiem orgazmu podczas stosunku u mężczyzny

Witam, mam następujący problem: mój chłopak (24lata) nie potrafi osiągnąć orgazmu podczas stosunku, mimo podniecenia. Chcę przekonać go do wizyty u lekarza, ale zasadniczo nie wiem do jakiego lekarza i na jakie badanie powinien się wybrać. Czy mogę prosić o poradę do jakiego lekarza może się zwrócić i na jakie badanie? On twierdzi że jest fizycznie zdrowy, a problem leży w głowie. Ale ja wolałabym być pewna. Z góry dziękuję!

Dzień dobry.

Jeżeli Pani partner twierdzi, że "problem leży w głowie" powinien skonsultować się z seksuologiem, który mógłby pomóc mu go zdefiniować i zaradzić.

Pozdrawiam.

Witam, sugeruję wizytę u psychologa - seksuologa który przeprowadzi szczegółowy wywiad seksuologiczny diagnozujący możliwe przyczyny zaistniałego problemu i ukierunkuje na dalsze postępowanie, w tym zasugeruje ewentualną wizytę u lekarza i podpowie jakie badania byłyby wskazane.Pozdrawiam