Brak orgazmu podczas stosunku z mężczyzną

Podczas stosunku z mężczyzna nie mam orgazmu chociaz bardzo chcę nie bardzo rozumiem czemu

Witam, opis Pani problemu jest zbyt ogólny aby udzielić fachowej odpowiedzi na pytanie. Powodów może być naprawdę bardzo wiele. Zachęcam do wizyty u seksuologa-psychologa który przeprowadzi z Panią dokładny wywiad seksuologiczny i na pewno znajdzie odpowiedz na Pani pytanie.Pozdrawiam