Utrwalony odruch wstrzymywania orgazmu

utrwalony odruch wstrzymywania orgazmu - co się z tym wiąże i jak odwrócić ten proces?

Czy chodzi o orgazm bez wytrysku, czy opóźnienie wytrysku i orgazmu, czy też brak orgazmu, a jest wytrysk...
Pozdrawiam.

Do pełnej diagnozy i ewentualnego leczenia niezbędny jest pełny wywiad seksuologiczny. Dlatego też wizyta u seksuologa jest niezbędna.