Jak leczyć problem z osiąganiem orgazmów?

Dzień dobry, Jestem młodym chłopakiem (22 lata), odżywiam się w miarę zdrowo, ruszam się, pracuje i studiuje. Jednak mam problem z osiąganiem orgazmów (bardzo ciężko mi je osiągnąć), a ilość spermy jest bardzo mała. Gdzie tkwi problem? W wieku 16-18 lat nie miałem takich problemów a ejakulacja była o wiele bardziej obfita.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Należy osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!