Dlaczego nie mogę utrzymać wzwodu mając 20 lat?

Witam, mam 20 lat i mam problem z utrzymaniem wzwodu. Wydaje mi się, że mam cukrzyce, jestem już umówiony do lekarza. Teraz moje pytanie jest takie: Jeśli faktycznie potwierdza się moje przypuszczenia i zacznę leczyć cukrzyce to wzwód będzie normalny?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 3 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy serdecznie,

zbyt niski lub zbyt wysoki poziom cukru może powodować zaburzenia erekcji. Jeżeli jest to jedyny powód problemów z potencją, to rozpoczęcie leczenia cukrzycy powinno pomóc.

Jeśli jednak zaburzenia wzwodu będą dalej występować, to zalecamy wizytę u seksuologa. Powodów takiego stanu może być wiele i nie zawsze mają one podłoże w cukrzycy. Należą do nich przede wszystkim: stres, niezdrowa dieta, nadciśnienie tętnicze, palenie tytoniu, a także zaburzenia hormonalne.

Na początku zalecamy zbadanie się na ewentualną cukrzycę, w dalszej kolejności, jeżeli problemy ze wzwodem będą dalej występować, proszę pomyśleć o wizycie w gabinecie seksuologa.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w artykule, do którego odsyłam w linku poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/krotka-erekcja

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty