Dlaczego nie mogę zrozumieć co ktoś do mnie mówi?

Witam, Mam nie typowy problem, z którym nie wiem gdzie się udać, czy to sprawa laryngologiczna czy neurologiczna. Od dłuższego czasu nie mogę zrozumieć jak ktoś do mnie coś mówi, nie mam problemu ze słuchem, bo słyszę tylko nie mogę czasami zrozumieć słów. Myślałam na początku, ze słabo się skupiam na osobie mówiącej, ale to nie to. Zaczęło mnie to już krępować, jak 5 raz proszę o powtórzenie co ktoś do mnie powiedział.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej udac się do lekarza neurologa