Dlaczego odczuwam ból stawu skokowego?

ostatnio wykryto u mnie zmiany zwyrodnieniowe stawu skokowego i płaskostopie poprzeczne i podluzne, czesto stopa wykreca sie w kostce ale nie mocno. Nie mogę długo stać w miejscu (1g) i chodzic (2-3g) bo stopy zaczynają mnie bolec, sa cieple i opuchnięte, na drugi dzien sa sztywne. ma wrodzona wade stop konsko-szpotawe. lekarz zasugerował ze może przepisać zastrzyki z kwasu hialuronowego. czy one cos pomogą. jak mało chodzę to w ogóle nie odczuwam bólu. mało sie ruszam przez bol który mam potem

Dobry Wieczór,
Trudno powiedzieć jednoznacznie, na pewno sugerowałbym wkładki a dalsze postępowanie w zależności od wyników badania klinicznego i obrazowych.
Pozdrawiam.