Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego odczuwam kołatanie serca podczas leżenia?

Dzień dobry, od jakiegoś czasu po położeniu się do łóżka odczuwam kołatanie serca, uczucie jakbym zapominała oddychać, czasami buczenie w uszach, gdy rusze głowa ustaje, po czym wraca. W ciągu dnia funkcjonuje normalnie. Dużo rozmyślam, mąż jest za granicą, często o nim myślę, żeby wszystko było ok. Gdy przychodzi wieczór juz się niepokoje o to, aby to się znow nie zaczęło. Czasami przed snem wypijam napar z melisy, kupilam również persen, ale nie zażywałam go jeszcze, bo nie chce uzależnić się od tabletek. Pozdrawiam
KOBIETA, 29 LAT 5 miesięcy temu

Wpływ palenia na serce

Palenie tytoniu negatywnie wpływa m.in. na kondycję naszej skóry, zębów, czy włosów. Powiązane jest także z wystąpieniem nowotworu płuc, żołądka, krtani, przewlekłego zapalenia oskrzeli czy rozedmy płuc. Palacze są także narażeni na wystąpienie problemów z sercem.

Witam! Opisuje Pani objawy nerwicowe, których przyczyną jest prawdopodobnie rozłąka małżeńska. Leczenie ludowe czasem daje pozytywne efekty, jednak proponuję zwrócić się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Zbadają profil osobowości, poziom lęku, stan emocjonalny i zaproponują rozsądne pozbycie się przedstawionych przez Panią problemów. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy