Co jest powodem problemów z oddychaniem i kołataniem serca?

Witam, Od jakiegoś czasu miewam problemy z oddychaniem, występują u mnie kołatania serca oraz problem z przełknięciem śliny. Byłam już u psychiatry który stwierdził że jestem w pełni zdrowa psychicznie. Ponadto od jakiegoś czasu występuje u mnie mrowienie w rękach i stopach, w stopach objawia się to lekkim bólem. Natomiast najbardziej boli mnie kręgosłup odcinka szyjnego promieniujacy na barki A rano gdy wstaje spiąc na brzuchu boli mnie odcinek ledzwiowy. Czy wszystkie te dolegliwości mogą być spowodowane przez kręgosłup? Czasami ten odcinek szyjny boli mnie tak że od razu boli mnie głowa są to wręcz bóle migrenowe. Wcześniej myślałam że to przez jakieś przeziębienie ale trwa to już 3miesiace A moje życie nie jest takie jak kiedyś. Bardzo proszę o pomoc.

Witam!
Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego lub do gabinetu prywatnego, wykonają odpowiednie badania testowe, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują właściwe postępowanie. Opis dolegliwości, który Pani przedstawiła nie sugeruje choroby psychicznej w sensie psychozy, ale objawy są podobne do nerwicowych. Niektórzy twierdzą, że nerwica nie jest chorobą, tylko nieprawidłową reakcją na trudne sytuacje życiowe - czym by nie była zdecydowanie utrudnia życie, a można sobie z nią poradzić. W leczeniu stosuje się psychoterapię i jest to leczenie zbliżone do przyczynowego, oraz leczenie lekami (zazwyczaj p/depresyjnymi), które uważane jest za postępowanie objawowe. Zdarzają się nawroty dolegliwości, wynikające ze zbyt szybkiego przerwania leczenia lub zaniechania psychoterapii. W leczeniu nerwic i innych zespołów lekowych stosujemy czasem inne, niekonwencjonalne metody leczenia typu stymulacji magnetycznej przezczaszkowej, "autotransfuzji" i innych (czasem bardzo dziwacznych) metod. Radzę skupić się na psychoterapii z ew. wsparciem lekami p/lękowymi.
Powodzenia
W. Łuczkowski.