O czym świadczą objawy takie jak osłabienie, kołatanie serca i bóle głowy?

Mam 22 lata. Od ponad dwóch miesięcy utrzymują się następujące objawy: ciągły wyczuwalny stan podgorączkowy- temperatura około 37.2, częste bóle głowy (prawie zawsze przy zasypianiu) i osłabienie, kołatanie serca- bardzo szybko się męczę, mimo że miałam dobrą kondycję. Serce bije bardzo mocno i wyczuwalnie nawet przy leżeniu bez ruchu, czuję puls w głowie, brzuchu, nawet na twarzy... Przez to uczucie pojawiła się bezsenność i niepokój. Niepokoi mnie, że objawy utrzymują się tak długo i przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Dodam, że mam Hashimoto jednak wyniki badań są w porządku i nigdy wcześniej nie miałam takich objawów. Bardzo proszę o poradę.

Witam! Nie należy zapominać o możliwości przyczyny emocjonalnej. Objawy asteniczne z poczuciem lęku przed utratą zdrowie, skupianie całej uwagi na funkcjonowaniu własnego organizmu. Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego. Określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego i zaproponują odpowiednie rozwiązanie problemu. Powodzenia W. Łuczkowski.