Dlaczego odczuwam pieczenie w miejscu intymnym?

Witam .w wieku 6lat z powodu skretu jelita cenkiego zostalam operowana i zalozono mi endoskopowa przezskorna gastrostomie w zwiazku z nie przyrostem ciala . Od tamtej pory leczona preparatem w nocy dojelitowo .w wieku 16 lat wyjeli mi grzybka i zostalam leczona doustnie . W wieku 25 lat zaszlam w ciaze podczas porodu zaczelam odczuwac pieczenie w miejscu grzybka i czuje do dzis . Mam pytanie co moze sie tam dziac ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć