Dlaczego okropnie wypadają mi włosy?

Witam, Mam na imię Magda i od jakiś 8 miesięcy okropnie wypadają mi włosy, ok. 300-400 dziennie podczas mycia i w dni bez mycia także. W tym okresie byłam u 2 dermatologów zalecili mi szampon i odżywkę, endokrynologa ( poziom hormonów tarczycy jest w normie) i specjalisty zwanego trychologiem, który zajmuję się problemami skóry głowy i włosów. W czasie zabiegów wykonywanych przez niego wypadanie było mniejsze, ale po zakończeniu koszmar znów powrócił. Nie potrafię już nie myśleć o tym, że ciągle wypadają mi włosy i zamęczam bliskie mi osoby. Dodam, że miałam wykonane wszystkie badania: morfologię, poziom cynku, żelaza, magnezu nawet testosteronu. Wszystko jest w normie. Przyjmuję doustne tabletki antykoncepcyjne, ale lekarz ginekolog mówi, że nie są one przyczyną wypadania włosów. Błagam o pomoc!

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Niestety większość tabletek antykoncepcyjnych może powodować nadmierne wypadanie włosów.
Proszę przeczytać ulotkę preparatu przez Panią stosowanego w poszukiwaniu informacji na ten temat.
Była Pani u wielu specjalistów, jeżeli zabiegi pomagały, to jeżeli Pani może warto jednak do nich wrócić, przynajmniej do czasu ustalenia przyczyny łysienia i jej wyeliminowania.
Nie napisała Pani czy była badana struktura włosa, jeżeli nie warto wziąć jeszcze to badanie pod uwagę.
Pozdrawiam