Dlaczego partner ma problem z ejakulacją?

Podczas zbliżenia, seksu oralnego i wzajemnej masturbacji mój chłopak nie może dojść. To już trzecia taka sytuacja, że po prostu przy momencie aż dochodzi mówi że boli go członek, a później może się masturbować i nic, dosłownie. Nie potrafi dojść, mimo że erekcja cały czas była, a orgazmu nie osiąga.

Dzień dobry!

To, że dana sytuacja miała miejsce trzykrotnie nie musi jeszcze wskazywać na utrwalone zaburzenia. Przyczyny mogły być sytuacyjne i samoistnie przeminąć z czasem i pozytywnym nastawieniem.
Należy skonsultować się z seksuologiem, jeśli sytuacja będzie powtarzać się regularnie.

Pozdrawiam!