Zapytaj lekarza

7 1 6 , 6 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego po alkoholu boli mnie brzuch?

jestem nastolatkiem, po wypiciu alkoholu wysokoprocentowego na drugi dzien miewam nudnosci nie musi to byc duza dawka alkoholu (nie jestem uzalezniony od alkoholu, pije okazjonalnie). Z reguly problemy znikaly przy dobrej diecie po tygodniu lecz tym razem utrzymuja sie 3 tydzien oraz pojawily sie nowe objawy: nudnosci, bole w odcinku ledzwiowym, ktore ustepuja i wracaja, zmiana koloru stolca oraz (nie zawsze) ciemny mocz o intensywnym zapachu.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT około miesiąca temu

Zatrucie grzybami - powikłania

Powikłania występujące po zatruciu grzybami i skuteczność działania podanych leków uzależnione są od czasu, w jakim pacjent zgłosi się do lekarza. Informacji na temat możliwych powikłań występujących po zatruciu grzybami, udziela toksykolog, dr Piotr Burda.

Witam serdecznie,Proszę się zgłosić do lekarza. To niepokojące objawy. Bez względu na to czy alkohol jest zapalnikiem (metabolizm , niejako "alergia" na alkohol mówiąc potocznie) czy nasila objawy innej dolegliwości. Warto jak najszybciej to skonsultować z lekarzem i stosować do jego zaleceń.PozdrawiamEdyta Szafran, terapeutka uzależnień

Filozof i terapeutka uzależnień specjalizująca się w terapii osób uzależnionych od alkoholu.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy