Dlaczego po stosunku zaczęłam krwawić?

  Kochałam się z chłopakiem, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Okazało się po fakcie, że zsunęła się w czasie stosunku (została w pochwie, wyciągnęłam ją). Prezerwatywa była nasączona kremem plemnikobójczym, po paru minutach zaczęłam krwawić. Co to oznacza?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Jeżeli po zsunięciu prezerwatywy jej zawartość nie wylała się w okolice Twoich dróg rodnych szanse na ciążę są bliskie zero.

Krwawienie po stosunku najczęściej jest związane z nadżerką. Warto, byś skontaktowała się ze swoim lekarzem prowadzącym. Bez dokładnego badania nie jestem w stanie postawić diagnozy.
Nie wiązałabym jednak tego krwawienia z tym incydentem.

Pozdrawiam