Dlaczego pobolewa mnie noga?

Od jakiegoś czasu pobolewa mnie noga. Łączy się to z napadowym wzrostem ciśnienia i tętna. Noga drętwieje, mrowi, jest napięta. Badania krwi, doppler kończyn dolnych - wszystko ok. Pojawił sie ostatnio ból w podbrzuszu po lewej stronie, promieniujący do wewnętrznej części uda, pachwiny i lewego biodra. Leki przeciwbólowe poltram i naproxen nie pomagają. Biorę rownież neurovit. Objawy ustępują podczas spaceru, nasilają sie podczas siedzenia bądź leżenia. Podbrzusze tkliwe, obolałe.Co mi moze być?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zapalenie dróg moczowych proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego