Dlaczego przy drugim stosunku członek mi opada?

Witam, mam 24 lata, jestem z partnerką już prawie 2 lata i od 3 miesięcy mam pewien problem. Jak odbywam stosunek z partnerką pierwszy raz jest ok, a jakbym chciał drugi raz to potrzebuję dużo czasu. Jak już mogę to po jakimś czasie mi opada w partnerce. Jestem aktywnym człowiekiem, gram w piłkę, jeżdżę na motorze wyczynowo. I od pewnego czasu często się kłócę ze swoją partnerką. Co się dzieje i czy mam się udać do specjalisty. I jestem nerwowym człowiekiem w szczególności jak gram w piłkę. Pozdrawiam
24 LAT ponad rok temu

Witam!

Istotnie, stres i jednostkowe nerwowe sytuacje mogą mieć wpływ na występowanie wzwodu. Jednak zjawisko wydłużenia czasu do uzyskania gotowości do kolejnego zbliżenia jest cechą właściwą mężczyznom. Inaczej, niż w przypadku kobiet, mężczyźni ponoszą większy wydatek energetyczny podczas współżycia, więc i okres między kolejnymi zbliżeniami jest odpowiednio dłuższy.

Pozdrawiam