Dlaczego roczne dziecko źle sypia?

Roczna córka od około 6 miesięcy źle sypia. Budzi się w nocy i nie może zasnąć. Czasami próbuję ją uśpić godzinę. Później się poddaję i pozwalam małej się bawić, zasypia wtedy nad ranem. Tak jest niemalże codziennie. Próbowałam już różnych metod, jednak bezskutecznie. Mam wrażenie, że mała przestała odróżniać dzień od nocy. Córka śpi z nami w łóżku, tak łatwiej jest mi ją karmić w nocy. Ma jedną, sporadycznie 2 drzemki w ciągu dnia.

Lek. Tomasz Budlewski

być możewarto byłoby ograniczyć do 1 drzemki, proponuje udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.