Dlaczego staw skokowy jest ciągle zablokowany/?

Witam, po 2,5 tygodnia po wizycie u fizjoterapeuty przestałem usztywniac staw skokowy po zwichnięciu i naderwaniu więzadeł. Wykonuje ćwiczenia oraz chodzę na rehabilitacje, łydka wróciła w większości do starej kondycji jednakże staw skokowy nadal mam zablokowany przy próbie zgięcia go w pewnym momencie się blokuje. Od tygodnia kąt w który moge zgiąć bez bólu staw się nie powiększył i stan sie nie poprawia.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 10 miesięcy temu

Witam. Przypuszczalnie jest problem z naderwaniem torebki stawowej co powoduje ten problem. Natomiast rozwiązanie takiego problemy trwa nawet 2 miesiące jak nie dłużej więc proszę uzbroić się w cierpliwość!

Zapraszam na bloga o masażu i fizjoterapii:

wwww.spa-katowice.pl