Dlaczego stosując krążek po miesięcznej przerwie nadal krwawię?

Witam. Prosiłbym o wytłumaczenie mi jednej rzeczy... dlaczego stosując krążek od 16.02.2017r po miesiecznej przerwie nadal krwawie ... Oczywiście krążek założyłam 16.02 gdyż wtedy zaczęła sie miesiaczka... I nadal krwawie .. A jest 24.02... Prosze mi powiedziec czy moja antykoncepcja dziala ?!! I czy może dziać się coś niepokojącego...

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa i ustalenie dalszego postępowania. a który to jest cykl stosowania antykoncepcji?