Dlaczego tak mocno zdrętwiała mi ręka?

Dzień dobry. Mam 25 lat i dosyć nietypowy problem. W piątek wyszedłem ze znajomymi i pół wieczoru (kilka godzin) siedziałem na sofie z lewą ręką na krawędzi oparcia (lekko uniesioną). Kilkukrotnie gdy czułem, że zaczynałem czuć lekkie mrowienie, zdejmowałem rękę z oparcia a gdy chwilę odpoczęła kładłem ją tam z powrotem. W pewnym momencie gdy zdjąłem rękę z oparcia by ponownie odpoczęła zaniepokoiło mnie, że ręce zauważalnie brakuje siły (spadek siły o około 70%) i jest lekko bezwładna, a w kciuku czuć mocne mrowienie oraz ból czy dotykaniu kciuka (ból identyczny jak w przypadku "zdrętwiałej" kończyny). Problem ten utrzymuje się już ponad 24h, co zaczyna mnie mocno martwić. Bardzo proszę o pomoc lub jakieś wskazówki. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam! Zalecany kontakt z neurologiem. Typowe objawy niedowładu. Konieczne zdecydowane leczenie. Na szczęście rokowanie jest dobre. Powodzenia W. Łuczkowski.