Dlaczego taki wynik igg ciągle się utrzymuje?

Witam. Od 9 tyg ciąży stwierdzono u mnie toxoplazmoze igm ujemne igg dodatnie wynik 300 po 2 tyg wskoczył na 650 lecze się od samego początku rovamycine 3mln.j.m 2x1. Obecnie jestem w 28 tyg i wynik igg mam ciągle 659 mimo antybiotyku. Lekarz zapewnia mnie ze na dziecko nie przeszlo bo łożysko jeszcze nie funkcjonowało czym może być spowodowane że wynik igg ciągle się utrzymuje? Czy naprawdę nie mam powodów do obaw i tak jak mówi lekarz najważniejsze że igg nie rośnie?

Po pierwsze nie rozumiem czemu dostaje Pani antybiotyk. Miano dodatnie w klasie IgG świadczy niezbicie, że kiedyś przebyła Pani infekcję i jest ODPORNA. Nic dziecku nie grozi. Bez obaw. Podejrzewam, że nie było konsultacji u lekarza chorób zakaźnych.