Dlaczego trzyma mnie ścisk podczas treningu?

Ja mam takie pytanko natury zdrowotnej. Mianowicie, ostatnio skorzystałem z dnia wolnego od pracy i treningów siłowych na siłce. Postanowiłem, że pójde pobiegać na bieżni (bo jestem z tych co lubią biegać od marca do października w terenie). Po treningu zaczęły pojawiać się niepokojące objawy. kłucie w lewej piersi, płytki oddech i uczucie ścisku po lewej stronie klatki piersiowej który promieniuje. Ponadto, zauważyłem gdy objawy się nasilają to czasem mam wrażenie, że tak jakby mi lewa ręka drętwiała. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że te objawy utrzymują się od tego "feralnego" treningu (czyli jakieś 2tygodnie temu). Czasem jest ok, ale czasem łapie mnie taki ścisk i trzyma kilka godzin :). Najlepsze jest to, że w trakcie treningu siłowego czy biegowego jest wszystko ok, tylko po wszystkim mnie to łapie. Miał ktoś taki dziwny przypadek?

Witam!
Sprawa wydaje się być związana raczej z emocjami. Konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna, dorobienie testów diagnostycznych, ocena poziomu niepokoju wewnętrznego, określenie rodzaju osobowości i podatności na sugestię. Przeanalizują i zaproponują odpowiednią pomoc.
Powodzenia
W. Łuczkowski.